Інтерфакс-Україна
19:14 13.07.2024

Укренерго: Три черги відключень е/е будуть одночасно діяти в неділю, крім періоду з 7:00 до 15:00

1 хв читати
Укренерго: Три черги відключень е/е будуть одночасно діяти в неділю, крім періоду з 7:00 до 15:00

Дві черги відключень електроенергії діятимуть в Україні в неділю з 7:00 до 15:00, у решту часу - одночасно три черги.

"Завтра, 14 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом усієї доби. З 7:00 до 15:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень. В інші години діятимуть три черги відключень одночасно", - повідомила НЕК "Укренерго" в телеграм-каналі.

Як пояснювала НЕК у своїх соцмережах, споживачі кожної області, які не належать до переліку об'єктів критичної інфраструктури, розділені на 6 черг або груп. Застосування обмежень до трьох черг означає, що світла одночасно не буде приблизно у половини споживачів. Чотири черги - обмеження одночасно до 70% споживачів у кожній області протягом певного періоду. Інформацію про графіки відключень у кожному регіоні слід дивитися на сайтах обленерго або на їхніх сторінках у соцмережах.

Зі свого боку гендиректор YASNO Сергій Коваленко пояснив: "Коли НЕК дає обмеження на одну-дві черги, то світло у світло-сірих зонах ("можливе вимкнення") буде, якщо обмеження у три черги, то світла в одній із черг світло-сірими зонами може не бути 1-2 години. У наступні відключення у світло-сірі слоти е/е не буде в іншій черзі. Коли обмеження чотири черги - світла не буде протягом усієї світло-сірої зони", - написав він у фейсбуці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих від удару РФ по Запоріжжю зросла до 26 осіб – ОВА

Українська пропозиція припинення вогню по цивільних обʼєктах залишається в силі – Зеленський

На Краматорському напрямку українські воїни спалили ворожу інженерну техніку, піхоту та склади з боєприпасами

МЗС Франції: запропоноване Путіним "перемир'я" - це маркетингова операція з бомбою в руці

Заступнику Кличка Прокопіву призначили цілодобовий домашній арешт на два місяці – ЗМІ

Єврокомісія розслідує роль TikTok в анульованих президентських виборах у Румунії

На НМТ у 2025 році зареєструвалася майже така ж кількість вступників, як і торік – заступник міністра освіти

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 10 - мер

Фон дер Ляєн та Кошта візьмуть участь у церемонії поховання Папи Франциска

СБУ заочно повідомила про підозру 14 клірикам РПЦ за захоплення церков на окупованих територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА