15:36 13.08.2019

Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі ТКГ

1 хв читати
Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі ТКГ

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного від виконання обов'язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході країни.

Відповідний указ №596/2019 про зміни до указу №414 від 13 серпня розміщено на офіційному сайті глави держави.

"На часткову зміну статті 1 указу президента України від 19 червня 2019 року №414 "Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі" (зі зміною, внесеною указом від 9 липня 2019 року №504) увільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи", - йдеться в тексті документа.

Як повідомлялося, Зеленський своїм указом від 19 червня 2019 року перепризначив трьох уповноважених представників України в робочих підгрупах ТКГ з питань мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Зокрема, представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань був уповноважений Олександр Моцик. Проте 9 липня Зеленський призначив на цю посаду Безсмертного, який у 2015-2016 року вже був представником України в політичній підгрупі ТКГ, але потім вийшов із Мінського процесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА