19:23 21.02.2025

Зеленський проінформував прем'єра Швеції про свою зустріч із Келлогом

1 хв читати
Зеленський проінформував прем'єра Швеції про свою зустріч із Келлогом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном і подякував йому за військову допомогу.

"З нетерпінням чекаємо на 18-й пакет оборонної допомоги. Також поінформував про конструктивну зустріч із спецпредставником Президента США з питань України та Росії Кітом Келлогом та деталі нещодавніх перемовин з іноземними лідерами", - написав Зеленський у телеграм-каналі у п'ятницю.

Президент наголосив на тому, що нічого про Україну без України, нічого про Європу без Європи.

"Працюємо над спільним баченням гарантій безпеки. Рішення має бути готове до початку будь-яких можливих переговорів, і Європа має бути за столом переговорів. Нам потрібен мир – справедливий і тривалий мир, а не просто тимчасове припинення вогню", , повідомив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА