Інтерфакс-Україна
16:01 07.01.2026

ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

1 хв читати
ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали військовослужбовця взводу охорони одного з районних ТЦК Івано-Франківщини, який спільно із керівництвом принижував і бив військовозобов’язаних, повідомляє ДБР.

В телеграм-каналі в середу Бюро зазначає, що начальнику цього ж ТЦК повідомили про підозру у листопаді 2025 року.

"Після того, як ДБР перевірило скарги громадян щодо побиття, катування та вимагання грошей в одному з прикарпатських ТЦК, а також після офіційних публікацій у ЗМІ, до правоохоронних органів почала звертатися ще більша кількість осіб, які постраждали від дій групи військовослужбовців РТЦК на чолі з керівником", - йдеться в повідомленні Бюро.

За інформацією ДБР, у ході досудового розслідування слідчі встановили низку фактів приниження та неправомірного застосування сили.

"Через завдані тілесні ушкодження потерпілий отримав тяжкі травми і потребував хірургічного видалення одного з органів", - уточнюється в повідомленні.

Суд узяв офіцера та його підлеглого під варту без права застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА