Інтерфакс-Україна
17:39 16.08.2019

Поліція затримала росіянина з посвідкою на проживання в Україні, який напав на нардепа Купрія

1 хв читати
Поліція затримала росіянина з посвідкою на проживання в Україні, який напав на нардепа Купрія

Правоохоронці затримали одного з тих, хто вчинив напад у Київській області на народного депутата Верховної Ради 8-го скликання Віталія Купрія (позафракційний) - ним є громадянин Росії з тимчасовим дозволом на проживання в Україні.

Як повідомив відділ комунікації поліції в Київській області, 23-річного зловмисника вдалося знайти й затримати через кілька годин після нападу, в результаті операції "Перехоплення".

Крім того, виявлено автомобіль, у якому втекли нападники. Машину з іноземною реєстрацією вилучено як речовий доказ.

Співробітники поліції з'ясовують обставини й мотиви нападу на нардепа. Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялось, у п'ятницю близько 10:00 двоє невідомих напали на народного депутата Купрія в смт Гостомель Київської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА