Інтерфакс-Україна
21:45 08.12.2025

Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом

2 хв читати
Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Лондон поінформував західних лідерів про перемовини зі США та наголосив на важливості спільної роботи над усіма документами.

"Координуємося, щоб голос Європи був врахований у всіх питаннях, які стосуються Європи. Я поінформував про контакти з Америкою та роботу над усіма пропозиціями, які маємо на столі. Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом, а це стосується і загальної рамки щодо миру, і гарантій безпеки, і відновлення України після закінчення війни", - написав він у телеграмі в понеділок увечері.

Зеленський повідомив, що цими днями і тижнями має фактично цілодобову комунікацію з партнерами. Зокрема, в понеділок в Лондоні разом з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером провели спільну розмову з партнерами.

"Було хороше представництво: Фінляндія, Італія, Польща, Норвегія, Нідерланди, Данія, Швеція, Туреччина, Генсек НАТО та президенти Євроради і Єврокомісії. Дякую за таку увагу та максимальну включеність", - зазначив Зеленський.

За його словами, також багато говорили про продовження підтримки України. Зокрема, зміцнення протиповітряної оборони, внески до програми PURL та енергетичну допомога – це ключові пріоритети для підтримки внутрішньої стійкості на фоні російських атак по людях та інфраструктурі.

"Також скоординували наші наступні контакти в межах Коаліції охочих. Ми всі розуміємо, що коаліція має відіграти свою вагому роль у майбутній архітектурі безпеки. Дякую всім за підтримку та готовність допомагати!", - підсумував глава української держави.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА