03:36 17.01.2025

Чернишов і керівник канцелярії Шольца обговорили посилення соціальної інтеграції українців за кордоном

1 хв читати

Віце-прем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов обговорив у Берліні з керівником федеральної канцелярії канцлера ФРН Вольфгангом Шмідтом посилення соціальної інтеграції українців за кордоном.

Як повідомляє пресслужба Міністерства національної єдності України, під час зустрічі сторони обговорили низку актуальних питань. Особливу увагу було приділено посиленню соціальної інтеграції українців за кордоном.

Крім того, Чернишов презентував основні напрямки роботи міністерства.

Також віцепрем'єр подякував за підтримку, яку Німеччина надає Україні, за співпрацю з урядом та оперативну реакцію на ініціативу відкриття хабу єдності в Берліні. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА