Інтерфакс-Україна
21:53 05.09.2024

16 гірників шахти в Мирнограді на Донбасі залишаються під землею після знеструмлення - Волинець

1 хв читати
16 гірників шахти в Мирнограді на Донбасі залишаються під землею після знеструмлення - Волинець

16 гірників шахти "Капітальна" в Мирнограді на Донеччині залишаються під землею на горизонті 825 метрів, повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на своїй сторінці у фейсбуці увечері в четвер.

"Намагаюся знайти відповідальних осіб, які можуть відповісти на запитання: Чи є у людей у підземній пастці вода та їжа? Чи вдасться в умовах знеструмлення підприємства, обриву ліній електропередачі, за допомогою генератора і противаг підняти шахтарів самостійно, до відновлення подачі електроенергії?", - написав він.

За його словами, 16 працівників шахти "Капітальна" 5 вересня виконували роботу з демонтажу шахтного обладнання, коли ворог укотре обстріляв місто.

"Перебиті лінії електропередачі. Підприємство знеструмлено", - зазначив профспілковий лідер.

На момент виходу своєї публікації у фейсбуці йому також було невідомо, чи дісталися через інтенсивність обстрілів до пошкоджених об'єктів енергетики.

"Скільки шахтарі можуть протриматися в умовах знеструмленої шахти, коли зупинені вентилятори головного провітрювання та агрегати центрального водовідливу?", - поставив, зокрема, запитання Волинець.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА