09:10 25.12.2024

Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

1 хв читати
Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

На Прикарпатті частина абонентів залишилася без електропостачання через ракетну атаку росіян, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук уранці в середу, 25 грудня.

"Під час ранкової тривоги ворог завдав удару і по Прикарпаттю. Унаслідок цього частина області - без електропостачання. На щастя, обійшлося без постраждалих", - написала вона в телеграм-каналі.

Над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До суду передано справу посадовців Чернівецької митниці, через недбалість яких держбюджет міг втратити понад 45 млн грн

Кількість держслужбовців за 3 роки війни скоротилася майже на 30% - Шмигаль

Мінрозвитку переходить на новий сайт

Залучення Америки та європейських партнерів є життєво важливим на шляху досягнення справжнього миру в Україні - Сибіга

Міністр оборони Данії про заморозку допомоги США Україні: ситуація дуже серйозна, Європа має робити набагато більше і швидше

Бета-тестування системи простежуваності підакцизних товарів "еАкциз" стартувало в Україні

Адміністрація Трампа чекає, що саме Україна буде залагоджувати конфлікт - Милованов

Частину проєктів, що фінансувалися через USAID, вже заміщено - Шмигаль

Припинення постачання зброї у короткостроковій перспективі не позначиться на ситуації на фронті - Чернєв

Ситуація на окупованій вже 3 роки ЗАЕС залишається критично складною – Галущенко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА