Інтерфакс-Україна
06:41 28.11.2025

У Чернівцях невідомий підпалив Садгірську синагогу, правопорушника затримали

1 хв читати

У Чернівцях невідомий підпалив Садгірську синагогу, правопорушника затримали, повідомляє пресслужба Об'єднаної єврейської общини України.

"У Садгорі, передмісті Чернівців, чоловік проник у синагогу в момент, коли охоронець вийшов за ворота, зібрав книги та вчинив підпал", - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, поліція оперативно прибула на місце й затримала правопорушника. Встановлено, що місяць тому він намагався підпалити місцеву церкву та за попередніми даними є психічно неврівноваженим.

Зазначається, що будівля є однією з центральних святинь династії Садигура, заснованої рабином Ісраелем з Ружина. Синагога була зведена близько 180 років тому, реставрована у 2017 та вважається однією з найважливіших споруд у хасидському світі.

На даний час очікується інформація від поліції щодо кваліфікації правопорушення.

Джерело: https://t.me/UJCUkraine/811

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА