Інтерфакс-Україна
14:36 01.12.2025

У Києві на маршрути вийшли 2 нових трамваї та 20 нових автобусів – мер

1 хв читати
У Києві на маршрути вийшли 2 нових трамваї та 20 нових автобусів – мер
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko

На маршрути громадського транспорту столиці у понеділок вийшли два нових трамваї та 20 сучасних автобусів, повідомив міський голова Києву Віталій Кличко.

"Сьогодні на столичні маршрути вийшли нові трамваї та автобуси. Зокрема, 2 нових трамвая вже курсують на маршруті № 27, що сполучає Дарницький, Дніпровський та Деснянський райони столиці. Ще 2 проходять у депо підготовку і технічну перевірку перед виходом на лінію", - написав він у Телеграмі.

Кличко зазначив, що трамваї поставило ТОВ "ТАТРА-ЮГ" у рамках договорів із КП "Київпастранс", їх придбали за кошти міста. До кінця цього року Київ загалом отримає вісім сучасних трамваїв.

Другу партію з 20 нових автобусів від турецької компанії "Anadolu Isuzu" було поставлено до Києва у рамках угоди за проєктом "Міський громадський транспорт України" між Україною та Європейським інвестиційним банком. Найближчим часом місто отримає загалом 85 таких автобусів (40 вже надійшли).

Автобуси вже вийшли на маршрути: №20, 25, 31,  111, 112 та № 114, додав мер.

"Нові трамваї та автобуси мають 100% низьку підлогу, оснащені внутрішніми та зовнішніми камерами відеоспостереження, системою кондиціонування та опалення. У салоні встановлені енергоощадне LED освітлення. Для маломобільних груп населення є пандус, інформаційне табло, система оповіщення зупинок", - повідомив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА