Інтерфакс-Україна
09:10 25.12.2024

Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

1 хв читати
Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

На Прикарпатті частина абонентів залишилася без електропостачання через ракетну атаку росіян, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук уранці в середу, 25 грудня.

"Під час ранкової тривоги ворог завдав удару і по Прикарпаттю. Унаслідок цього частина області - без електропостачання. На щастя, обійшлося без постраждалих", - написала вона в телеграм-каналі.

Над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

Глава Міндовкілля: НВВ 3.0 визначить ціль України зі скорочення викидів парникових газів до 2035 року

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ-2025 для вступників до магістратури

Кабмін висловив намір не ставати учасником угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти

Кабмін погодив експериментальний проєкт з надання держдопомоги на навчання дітям осіб, які захищали незалежність України

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА