Інтерфакс-Україна
20:40 12.11.2025

Саакашвілі повернули з лікарні до тюремної камери

2 хв читати
Саакашвілі повернули з лікарні до тюремної камери

Колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі повернули з клініки "Вівамед", де він перебував на стаціонарному лікуванні, до виправної установи, повідомляє Спеціальна пенітенціарна служба Грузії.

"Відповідно до законодавства Грузії, повернення пацієнта з цивільної лікарні до виправної установи здійснюється на підставі рішення лікуючого лікаря з урахуванням стану його здоров'я. Оскільки стан здоров'я засудженого Міхеїла Саакашвілі задовільний і він більше не потребує стаціонарного лікування, його виписали з цивільної клініки і повернули до виправної установи № 12, де він продовжить відбувати покарання в умовах загального режиму", - вказується у повідомленні у Facebook.

Саакашвілі був переведений до лікарні 12 травня 2022 року.

Як повідомлялося, Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня 2021 року. 1 жовтня його затримали в Тбілісі, після чого помістили у в'язницю в місті Руставі, де він оголосив голодування. 8 листопада його без узгодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці в місті Руставі в тюремну лікарню в Тбілісі (район Глдані). 20 листопада Саакашвілі перевели у військовий госпіталь у місті Горі, де він припинив голодування. 12 травня 2022 року Саакашвілі помістили в цивільну клініку "Вівамед" у Тбілісі.

Раніше суд визнав Саакашвілі винним у справі про розкрадання державних коштів, засудивши його до 9 років позбавлення волі, та у справі про незаконний перетин грузинського кордону, засудивши до 4,5 років ув'язнення.

Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальсифікованими.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА