Інтерфакс-Україна
20:33 08.01.2026

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

1 хв читати
У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

У Дніпрі станом на 20:00 ситуація з водою нормалізувалася, електропостачання поновлюється, тепло повернеться в оселі містян, ймовірно, у п'ятницю, повідомив міський голова Борис Філатов

"Спільними зусиллями комунальників та енергетиків ситуація з водою вже нормалізувалася. Світло також повертається в оселі. Тому потрохи відновлюємо й подачу опалення. Тепловики працюватимуть над цим усю ніч. Фактично це буде новий запуск систем – як робиться під час входу в опалювальний сезон", - написав він у телеграм-каналі у четвер увечері.

За його словами, електротранспорт 9 січня знову максимально замінять автобуси. Допоки тяговим підстанціям не повернеться стабільне живлення.

Вранці Філатов заявив про надзвичайну ситуацію у місті. "Суто технічно у Дніпрі ситуація одна з найскладніших. Це насправді надзвичайна ситуація національного рівня. У лікарні поступово повертається світло. Каналізація міста також заживлена. Ситуація з водою на правому березі потроху стабілізується… Щодо тепла. Усі котельні вчора було знеструмлено. Нині докладаємо всіх зусиль, щоб відновити їхню роботу", - написав Філатов у телеграм-каналі.

За його словами, електротранспорт по місту компенсується автобусами, місто має запас палива на декілька діб. По місту, окрім державних та приватних, працює 89 комунальних Пунктів незламності.

Дитячі садочки працюють черговими групами по чотири години, в школах продовжено канікули до 11 січня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА