Інтерфакс-Україна
13:12 15.02.2018

Державні виші I-II рівня акредитації передали на фінзабезпечення місцевих бюджетів

1 хв читати
Державні виші I-II рівня акредитації передали на фінзабезпечення місцевих бюджетів

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про передання на фінансове забезпечення місцевих бюджетів державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації.

Відповідні зміни внесено до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів. "Зазначений порядок приведено у відповідність до закону "Про Державний бюджет України на 2018 рік", згідно з яким передбачено передання державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації на фінансове забезпечення місцевих бюджетів", - йдеться в постанові уряду №71 від 14 лютого.

Водночас, винятком є державні ВНЗ III рівня акредитації, що входять до складу державних вишів III-IV рівня акредитації без статусу окремих юридичних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА