Інтерфакс-Україна
21:25 12.11.2025

Зеленський подякував урядам Канади й Великої Британії за санкції проти РФ та енергетичну підтримку

1 хв читати
Зеленський подякував урядам Канади й Великої Британії за санкції проти РФ та енергетичну підтримку
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку на адресу прем'єр-міністра Канади Марка Карні й прем'єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера за санкційний тиск на РФ та підтримку української енергетики. Два дописи про це Зеленський опублікував в офіційному телеграм-каналі у середу.

"Дякуємо Канаді й Прем’єр-міністру Марку Карні за сьогоднішні санкції проти російської програми безпілотників, цифрової інфраструктури, яка використовується для гібридної війни, торгівлі СПГ і ста кораблів тіньового флоту – рішучий крок, співзвучний із пріоритетами України та єдністю великої сімки", - написав Зеленський у Телеграм.

"Вдячні Великій Британії і Прем’єр-міністру Кіру Стармеру за продовження гуманітарної та енергетичної підтримки України й за оголошений сьогодні пакет енергетичної допомоги. В умовах, коли Росія збільшує кількість атак на мирне населення та критичну інфраструктуру, така солідарність є надзвичайно важливою", - сказано у зверненні Зеленського на адресу британського прем'єр-міністра.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина

Без тепла в Києві залишаються 67 багатоповерхівок – мер

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

Дію Стратегії екологічної політики можуть продовжити до 2035р - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА