Інтерфакс-Україна
20:48 28.01.2026

Віткофф та Кушнер не братимуть участі в наступному раунді українсько-російських переговорів – Рубіо

1 хв читати
Віткофф та Кушнер не братимуть участі в наступному раунді українсько-російських переговорів – Рубіо

Спеціальний посланець президента США Стів Віткофф та зять президента США Джаред Кушнер не будуть присутні на наступному раунді переговорів між Україною та РФ, заявив державний секретар США Марко Рубіо.

"Наприкінці минулого тижня в ОАЕ відбулася зустріч, яка, як мені здається, вперше за багато років мала тристоронній характер і включала присутність США. Там були Джаред і Стів Віткофф, а також представники Росії та України. Цього тижня вони збираються продовжити переговори, цього разу у двосторонньому форматі. Присутність США можлива, але це будуть не Стів і Джаред", - заявив Рубіо на слуханні в комітеті закордонних справ Сенату США в середу.

Він додав, що наразі лишається невирішеним територіальне питання.

"Я думаю, що залишився один пункт, який ви всі знаєте, і це територіальні претензії, зокрема, територіальні претензії на Донецьк. І я знаю, що йде активна робота, щоб спробувати з’ясувати, чи не можна узгодити погляди обох сторін щодо цього. Це міст, який ми ще не переходили. Це прогалина. Але принаймні ми змогли звузити коло проблеми до однієї центральної", - наголосив Рубіо.

Наступний раунд переговорів відбудеться, як очікується, 1 лютого в Абу-Дабі (ОАЕ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

Федоров повідомив про поглиблення оборонної співпраці з Нідерландами: лінія дронів, ППО та авіація

Засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться 12 лютого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА