20:07 24.08.2022

Безкоштовно передані Туреччиною "Байрактари" прикрасили візерунком вишивки та готують до відправки в Україну – Фонд Притули

1 хв читати
Безкоштовно передані Туреччиною "Байрактари" прикрасили візерунком вишивки та готують до відправки в Україну – Фонд Притули

Три літаки комплексу Bayraktar TB-2, призначені для безкоштовного постачання в Україну в рамках кампанії "Народний Байрактар", повідомили у Благодійному фонді Сергія Притули.

"Вони поки що в Туреччині, але невдовзі вже в Україні, літатимуть, працюватимуть і знищуватимуть ворога. Ці три літаки виробник Baykar Makina вирішив безоплатно передати Збройним силам України після масштабного збору Благодійного фонду Сергія Притули спільно із блогером Ігорем Лаченковим, який продовжився 22-24 червня 2022 року", - йдеться у пресрелізі, опублікованому в середу.

На кожному із трьох бортів є наклейки зі словами "Народний Байрактар" та з малюнком вишивки. "Задум візерунка виник у посольства України в Туреччині. Львівська дизайнерка Марта Лешак втілила ідею посольства у схемі, а майстри бренду "Мотив" прошили зразок", - йдеться у повідомленні.

У Фонді зазначили, що кошти на літальні апарати вдалося зібрати в рамках загальнонаціонального проєкту "Народний Байрактар", після чого компанія "Baykar" надала три безпілотники Bayraktar TB-2 безкоштовно, а Фонд отримав можливість спрямувати власні кошти у розмірі 600 млн грн на покупку супутника та доступу до супутникових даних всього сузір'я супутників фінської компанії ICEYE, якими користуватиметься Головне управління розвідки Міністерств оборони України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА