Інтерфакс-Україна
07:20 29.09.2021

Столичні фонтани з 3 жовтня припиняють роботу і переходять в осінньо-зимовий режим

2 хв читати
Столичні фонтани з 3 жовтня припиняють роботу і переходять в осінньо-зимовий режим

У Києві з 3 жовтня завершиться сезон роботи фонтанів, почнеться їх підготовка до зими, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"3 жовтня фонтани Києва припинять свою роботу й відправляться на зимовий відпочинок. Водограї у центрі столиці та в акваторії Русанівського каналу працювали для киян та гостей міста протягом п’яти місяців. Із 4 жовтня фахівці спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства "Київводфонд" розпочнуть підготовку водограїв до зими", - йдеться в повідомленні на сайті мерії у вівторок.

У КМДА наголосили, що підприємство здійснює роботи з експлуатації 8 столичних фонтанів, а саме: на Майдані Незалежності - "Великий" і комплекс шести фонтанів "Малі" (парна сторона вул. Хрещатик), фонтани "Водяна куля", "Каскадний" і "засновники Києва" (непарна сторона вул. Хрещатик), а також фонтан "Хрещатик" на вул. Хрещатик, 25, фонтан на вул. Великій Васильківській, 119-121 і унікального комплексу в акваторії Русанівського каналу.

"В останній тиждень роботи водограї зустрічатимуть гостей щоденно з 12:00 до 23:00, світло-музичне шоу тішитиме із 19:00 до 23:00. Уже з 4 жовтня команда спеціалістів готуватиме обладнання фонтанів до зимового періоду", - повідомила директор підприємства Світлана Козловська.

Підготовка фонтанів до зими має кілька етапів, які є обов'язковими для надійної роботи обладнання в наступних сезонах.

Козловська зазначила, що для демонтажу дванадцяти гейзерних фонтанів, які знаходяться в акваторії Русанівського каналу, будуть притягнуті дайвери і водоплавна техніка. "Очищення Русанівських фонтанів буде проходити безпосередньо після їх демонтажу з каналу. До наступного сезону вони будуть зберігатись у спеціалізованих приміщеннях", - розповіла вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА