Інтерфакс-Україна
14:20 31.10.2025

МВС застерігає від користування шахрайськими чат-ботами з продажу неіснуючих авто

1 хв читати

Міністерство внутрішніх справ (МВС) застерігає від користування неперевіреними чат-ботами, які продають неіснуючі авто.

"Обережно! Шахрайські чат-боти продають неіснуючі авто. Кіберполіція та Головний сервісний центр МВС застерігають: шахраї створюють фейкові чат-боти, які нібито допомагають купити авто, перевірити документи чи "знайти вигідну пропозицію". Такі "боти" імітують офіційні сервіси, використовуючи логотипи та схожі домени, щоб виманити персональні дані або гроші", - йдеться у повідомленні МВС у телеграм-каналі у пятницю.

У МВС просять: для того, щоб уберегтися від дій шахраїв, користуватися лише офіційними ресурсами: застосунок "Дія", "Кабінет водія"; не переходити за підозрілими посиланнями й не довіряти "посередникам"; не переказувати гроші за авто, яке не бачили особисто.

"Якщо ви стикнулися із шахрайськими діями - повідомте у Кіберполіцію", - резюмували в МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState

Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період

Виїзд Міндіча з України був запланованим, а не за кілька годин до обшуків, - директор НАБУ

Правоохоронці України та країн-партнерів викрили транснаціональне хакерське угрупування

В Києві 300 будинків залишаються без опалення – Кличко

Директор НАБУ: Немає інформації про допит Міндіча в Ізраїлі

Росіяни зруйнували великий об’єкт енергетичної інфраструктури, фахівці працюють задля мінімізації наслідків - мер Харкова

Лише п'ята частина житла в Києві має ознаки енергоефективності – "ЛУН"

УЧХ розгорнув теплопункт у Полтаві

Прокуратура проситиме суд про заставу для Тимошенко в 50 млн грн, засідання відбудеться завтра - САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА