Інтерфакс-Україна
14:06 02.12.2025

Кількість загиблих у Тернополі через російський удар 19 листопада зросла до 36 — Нацполіція

1 хв читати
Кількість загиблих у Тернополі через російський удар 19 листопада зросла до 36 — Нацполіція
Фото: https://www.facebook.com/sergiy.zubanenko

Кількість загиблих у Тернополі через обстріл 19 листопада зросла до 36 людей – померла жінка, що перебувала в лікарні Святого Луки у Львові, повідомив начальник Тернопільського обласного управління Нацполіції Сергій Зюбаненко.

"Сьогодні ми отримали ще одну сумну звістку. У лікарні Святого Луки у Львові померла жінка, яка була тяжко поранена внаслідок ракетного удару по Тернополю 19 листопада. Це пенсіонерка 1944 року народження, мешканка будинку на вулиці 15 Квітня, який постраждав внаслідок ворожого обстрілу", - написав він у фейсбуці у вівторок.

Таким чином, станом на 2 грудня кількість загиблих зросла до 36 осіб, серед них - 29 дорослих і семеро дітей.

"На жаль, досі безвісти зниклими вважаються 5 осіб (чотири дорослих та одна дитина). Наші слідчі, криміналісти та кінологи продовжують роботу, щоб встановити долю кожного", — йдеться у дописі.

Як повідомлялося, ДСНС оголосила про завершення чотириденних пошуково-рятувальних робіт після російського удару 19 листопада, внаслідок якого було зруйновано багатоквартирний будинок. З-під завалів вивезено близько 1298 т будівельного сміття.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА