Інтерфакс-Україна
11:18 11.04.2025

KFC відкрила свій перший заклад у Рівному

1 хв читати
KFC відкрила свій перший заклад у Рівному

Мережа ресторанів KFC відкрила свій перший заклад у Рівному в ТЦ "Прем’єр" на вул.Соборна, 94 на 86 посадкових місць і площею маже 288 кв. м, повідомила пресслужба компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно із пресрелізом, рішення про відкриття ресторану в новому регіоні зумовлене динамічним розвитком міста, активною громадою і зростаючим попитом на сучасний сервіс та якісну гастрономію.

Зазначається, що особливу увагу KFC приділила інклюзивності закладу, дбаючи про комфорт для різних груп відвідувачів, зокрема осіб з інвалідністю. Ресторан безбар’єрний: має широкий вхід, зручний доступ до зали, адаптовані санвузли та інтегровані зони самообслуговування.

KFC працює в Україні з 2012 року, а з січня 2022 року компанія відкрила 19 нових ресторанів і розширила меню, основу якого складає традиційний фірмовий рецепт курки. Наразі українська мережа KFC налічує 67 ресторанів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

Використання заморожених російських активів у Бельгії для допомоги Україні є законним – бельгійські академіки

У 10 ОГШБ заявили про ймовірну страту росіянами полоненого вояка бригади у с. Свято-Покровське

Данія скоротить допомогу Україні в 2026 році

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА