Інтерфакс-Україна
12:42 04.01.2021

Київ відклав введення автоматичної системи обліку проїзду в міських маршрутках до 1 липня

1 хв читати
Київ відклав введення автоматичної системи обліку проїзду в міських маршрутках до 1 липня

Київська влада знову відклала обов'язкове введення автоматичної системи обліку проїзду в міських маршрутках.

Відповідне розпорядження №2079 від 30 грудня 2020 оприлюднено на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У документі, зокрема, зазначено, що введення в промислову експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності продовжено на півроку - до 1 липня 2021 року.

Раніше Київ уже переносив введення автоматики в міському транспорті, вона мала з'явитися в маршрутках до 1 січня 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА