Інтерфакс-Україна
14:14 15.12.2020

Вартість проїзду в маршрутках Києва зросте до 12 грн у I кв.-2021 - "Транс Групп"

2 хв читати
Вартість проїзду в маршрутках Києва зросте до 12 грн у I кв.-2021 - "Транс Групп"

Вартість проїзду в маршрутних таксі в січні-березні 2021 року в столиці й області може зрости щонайменше до 12 грн, прогнозує транспортна компанія "Транс Групп" (Київ).

Наразі середня вартість проїзду в столичних маршрутках становить 8 грн, при цьому компанії, що обслуговують майже 15 маршрутів, виставили ціну нижче ринкової, але з 15 грудня вони також вирішили зрівняти вартість проїзду із загальноринковою, про це директор компанії "Транс Групп" Володимир Назаренко повідомив під час онлайн-брифінгу 14 грудня.

За його словами, вартість проїзду в маршрутках Києва та Київської області може зрости щонайменше до 12 грн у першому кварталі 2021 року, коли заплановано посилення карантину.

При цьому Назаренко наголосив, що до початку другої хвилі локдауну 8 січня перевізники не планують підвищувати ціни.

"А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі вирішуватиметься, яка буде ціна... Вартість може зрости щонайменше до 12 грн. У першому кварталі наступного року можна очікувати якихось змін у плані вартості проїзду в громадському транспорті", - заявив директор "Транс Групп".

Він додав, що пасажиропотік у маршрутках поточного року впав у середньому на 40%. Так, у січні-жовтні пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу 10 міс.-2019.

"Я думаю, що перед локдауном транспортні компанії звернуться до міста, щоб узгодити графік перевезень і зменшити кількість рухомого складу, що працює на маршрутах. Тому що якщо залишити все як є, компанії точно збанкрутують", - зауважив Назаренко.

Він зазначив, що прогнозує суттєве скорочення пасажиропотоку під час локдауну, що вкрай негативно позначиться на роботі перевізників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА