Інтерфакс-Україна
14:17 30.11.2025

Кількість загиблих у пожежі в ЖК в Гонконзі зросла до 146 осіб – ЗМІ

1 хв читати
Кількість загиблих у пожежі в ЖК в Гонконзі зросла до 146 осіб – ЗМІ
Фото: 27/11/2025. Cyril Yoshi / CC BY-SA 4.0

Пожежа в житловому комплексі в Гонконзі забрала життя щонайменше 146 осіб, ще 79 постраждали, близько 40 осіб вважаються зниклими безвісти, повідомляє у неділю South China Morning Post.

Як пише газета, кількість загиблих зросла у неділю, через п’ять днів після спалаху пожежі в житловому комплексі Wang Fuk Court у Тай-По, коли співробітники поліції виявили ще 18 тіл.

"Станом на 16:00 [за місцевим часом] остаточна кількість загиблих становить 146 осіб. Ми не можемо виключити можливість подальших жертв", — заявив на пресконференції начальник відділу поліції з розслідування нещасних випадків Цанг Шук-Інь, цитує французька Le Monde.

За повідомленням, прапори КНР та прапори Гонконгу на всіх урядових будівлях та об’єктах, включаючи закордонні представництва, будуть приспущені до понеділка, оскільки місто оголосило триденну жалобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

Використання заморожених російських активів у Бельгії для допомоги Україні є законним – бельгійські академіки

У 10 ОГШБ заявили про ймовірну страту росіянами полоненого вояка бригади у с. Свято-Покровське

Данія скоротить допомогу Україні в 2026 році

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА