Інтерфакс-Україна
13:03 04.01.2026

Дейнеко після керівництва Держприкордонслужбою стане радником глави МВС та очолить бойовий підрозділ ДПСУ

1 хв читати
Дейнеко після керівництва Держприкордонслужбою стане радником глави МВС та очолить бойовий підрозділ ДПСУ
Фото: @V_Zelenskiy_official Telegram

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що Сергій Дейнеко призначається радником міністра внутрішніх справ України та одночасно після нетривалої реабілітації буде призначений командиром бойового підрозділу Держприкордонслужби.

"Мав щиру розмову з Сергієм Васильовичем. З урахуванням рекомендацій лікарів він потребує нетривалого відновлення після багаторічної служби. Ціную як управлінський досвід генерала Дейнеко, здобутий за більш як 6 років на посаді голови Держприкордонслужби, так і його бойові здобутки. На посаді радника очікую від нього експертної підтримки, порад на основі бойового досвіду та участі в напрацюванні рішень у сфері безпеки державного кордону", - написав міністр у Телеграмі.

Міністр також зазначив, що Дейнеко прийняв рішення продовжити військову службу, залишаючись радником.

"Крім того, Сергій Дейнеко прийняв для себе рішення продовжити військову службу, залишаючись радником. Тож після нетривалої реабілітації він буде призначений командиром бойового підрозділу Держприкордонслужби. Розумію та підтримую це бажання. До того ж, впевнений, що з бойових позицій поради Дейнеко матимуть більш практичну цінність та відповідатимуть реаліям війни", - наголосив Клименко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

Петиція щодо контролю за шумом генераторів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку Олену Тополю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА