Інтерфакс-Україна
21:51 02.04.2025

Стефанчук пояснив, чому не підписав відрядження за кордон Порошенку

1 хв читати
Стефанчук пояснив, чому не підписав відрядження за кордон Порошенку

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, чому не підписав відрядження за кордон народному депутату, лідеру політичної партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку.

"Заява на відрядження надійшла до мене вчора ввечері, з вимогою цього ж дня зранку відправити депутата за кордон… оформлювати документи за кілька годин після того, як депутат мав вже виїхати - це жанр фантастики, а не приклад системної парламентської роботи", - написав Стефанчук ввечері середи у фейсбуці.

Спікер парламенту підкреслив, що відрядження народних депутатів можливі виключно в межах міжпарламентської діяльності. За його словами "участь у конференції на запрошення декана" більш схожа на "конференційний туризм" і до офіційної парламентської роботи не має жодного стосунку.

Стефанчук вважає, що виступити на конференції можна онлайн чи взяти відпустку для участі у конференції.

Як повідомлялось, у "Європейської солідарності" стверджували, що Стефанчук заблокував міжнародне відрядження Порошенка до Флориди (США), де той мав виступити на щорічній міжнародній безпековій конференції "Виклики у глобальному політичному ландшафті - як зміцнити демократію".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гончаренко заявив, що не голосуватиме за продовження мобілізації та воєнного стану

ЄСПЛ розпочав процедуру щодо незаконного всиновлення росіянами українських дітей з окупованого Криму

Українським морським коридором експортовано близько 73 млн тонн зерна – Кулеба

Парламент Словаччини відмовився засуджувати РФ за атаки на Кривий Ріг та Суми – ЗМІ

Україна незабаром отримає нові системи ППО Patriot - Рютте

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 200 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 87 ворожих атак - Генштаб

Уряд втілює принцип "росія заплатить" та формує міжнародний компенсаційний механізм – Шмигаль

Україна представить проєкт DAKH (ДАХ): Vernacular Hardcore на Міжнародній архітектурній бієнале у Венеції

Наразі невідомо, чи планує Трамп прийняти запрошення відвідати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА