Інтерфакс-Україна
13:23 07.08.2025

Поліція затримала чоловіка, який відкрив стрілянину в "МакДональдзі" в Черкасах

1 хв читати
Поліція затримала чоловіка, який відкрив стрілянину в "МакДональдзі" в Черкасах
Фото: Нацполіція

Поліція Черкас затримала чоловіка за стрілянину в "МакДональдзі", повідомили у Національній поліції України.

"Чоловік зайшов до приміщення, здійснив кілька пострілів зі зброї, унаслідок чого сам себе поранив, а після зачинився у вбиральні. Силами спецпідрозділу КОРД його затримали, більше ніхто не постраждав. Потерпілого госпіталізовано", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.

За інформацією правоохоронців, подія сталась сьогодні близько 11:00 години: до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Смілянській. Одразу було введено спеціальну поліцейську операцію.

Поліцейські негайно евакуювали відвідувачів та персонал, а також огородили прилеглу до закладу територію.

"Протягом години стрілка затримали спецпризначенці КОРД. Нині він затриманий у процесуальному порядку, медики надають йому необхідну допомогу", - повідомили поліцейські.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА