Інтерфакс-Україна
18:05 25.01.2026

Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС

1 хв читати
Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС
Фото: скриншот відео

Президент Польщі Кароль Навроцький не може надати свій прогноз щодо дати вступу України в Європейський Союз, але, за його словами, Україна рухається на шляху до західної, а не східної цивілізації.

"Зеленський каже 2027 рік, президент Наусєда каже 2030 рік. Не хотів би свого прогнозу тут вкидати в цю дискусію, бо процес вступу вимагає, по-перше, збалансованості, а з іншого боку, поляки самі знають, як довго займає час для того, щоб вступити в Європейський Союз", - сказав Навроцький під час спільної конференції з українським і литовським колегами у Вільнюсі.

"Якщо ми будемо говорити про стратегічне питання, то український шлях йде до частини західної цивілізації, а не до східної цивілізації", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

Більше 1,3 млн пенсіонерів ВПО залишилися без пенсій у січні через складну процедуру верифікації - омбудсман

На Харківщині ліквідували наслідки негоди, відновлено рух великовагового транспорту на трасах М-29 та М-03

У Херсоні автомобіль підірвався на міні, постраждали четверо цивільних, серед них двоє дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА