Інтерфакс-Україна
18:25 02.07.2024

Зеленський повідомив про активізацію роботи уряду над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС

1 хв читати
Зеленський повідомив про активізацію роботи уряду над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС

Президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем повідомив, що уряд наразі працює над отриманням згоди з боку Європейського Союзу з питання збільшення імпорту електроенергії в Україну.

"Глава уряду (у вівторок - ІФ-У) доповів щодо заходів захисту енергооб'єктів: активний захист, РЕБ та інше. Доповів і щодо відбудови і нашої роботи з європейськими партнерами для розширення імпорту електрики в Україну. Зараз ми повністю обираємо обсяг імпорту, погоджений з ЄС, і я вдячний усім сусідам за цю допомогу", - сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні.

За його словами, "ми робимо все, щоб збільшити цей імпорт, і це має бути європейське рішення".

"Урядовці наші працюють над відповідною згодою (Євросоюзу - ІФ-У)", - заявив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 15,5%

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА