21:02 22.04.2024

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес - Мінагрополітики

1 хв читати

Великі сільгоспугіддя роблять Україну потенційно сильним гравцем на ринку біометану, розвиток цього ринку сприятиме зміцненню українського агросектору, допоможе аграріям диверсифікувати бізнес, повідомив заступник міністра аграрної політики і продовольства України Віталій Головня на Першому українському форумі з біометану в понеділок.

"Для виробництва біометану переважно використовують відходи рослинництва, тваринництва та переробної харчової промисловості. Крім того, один з відходів  виробництва біометану – дигестат – органічне добриво. В Європі дигестат вже заміняє 5-6% синтетичних азотних добрив та може замінити 17-20% фосфатних. Тобто це сприятиме відродженню українських грунтів", - процитувала його пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

За інформацією Головні, еталонний біометановий завод може виробляти 5-6 млн куб. м біогазу на рік. Це нові технології на виробництві для аграрія, збільшення робочих місць, зміцнення енергонезалежності громад. Результатом стане розвиток сіл і вплив на забезпечення внутрішньої та світової продовольчої безпеки, наголосив він.

Перший форум з біоенергетики організовано комітетом Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, групою "Нафтогаз" за підтримки USAID "Рада: наступне покоління". Під час форуму представники Європейського Союзу та органів державної влади України обговорили кроки, необхідні для розвитку виробництва біометану в Україні, а також перспективи інтеграції цього сегмента ринку в енергетичну систему ЄС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА