20:49 10.04.2024

"Укрзалізниця" зможе придбати 40 дизельних локомотивів за кошти кредиту експортно-імпортного банку США

2 хв читати
"Укрзалізниця" зможе придбати 40 дизельних локомотивів за кошти кредиту експортно-імпортного банку США

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) зможе закупити 40 дизельних локомотивів за кошти експортно-імпортного банку США (EXIM), який попередньо схвалив виділення кредиту $156,6 млн.

Як повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури (Мінвідновлення), повне структурування проєкту та підписання угоди відбудеться до кінця 2024 року.

"Укрзалізниця" отримає нові локомотиви за фінансової підтримки США. Експортно-імпортний банк США (EXIM) ухвалив угоду на надання Укрзалізниці позики в розмірі 156,6 мільйонів доларів для придбання близько 40 дизельних локомотивів", - йдеться в повідомленні Мінвідновлення у фейсбуці в середу.

Зазначається, що про позитивне рішення банку повідомила президентка та голова ради директорів EXIM Рета Джо Льюіс під час зустрічі в Києві з віце-прем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим за участі спецпредставниці США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер, посла США в Україні Бріджит Брінк та голови правління АТ "Укрзалізниця" Євгена Лященка. Угоду ухвалено за погодженням уряду США.

"Кожен цент допомоги для "Укрзалізниці" — це не тільки інвестиція в нашу логістичну спроможність та розвиток інфраструктури. Це внесок у обороноздатність та стійкість нашої держави. Оголошення про таку співпрацю на високому рівні – важливий сигнал для міжнародного бізнесу щодо роботи в Україні", - цитується Кубраков у повідомленні.

Спецпредставниця США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер, слова якої також наводить Мінвідновлення, зазначила, що угода є прикладом того, що зусилля уряду США та приватного сектору спрямовані на посилення стійкості та спроможності стратегічно важливого підприємства для України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА