17:11 14.03.2024

АМКУ надав "Укрнафті" дозволи на концентрацію активів Glusco

2 хв читати
АМКУ надав "Укрнафті" дозволи на концентрацію активів Glusco

Антимонопольний комітет України (АМКУ) на засіданні в четвер надав ПАТ "Укрнафта" дозволи на концентрацію за активами мережі АЗС Glusco, повідомляється на сайті комітету.

"Тепер компанія має всі юридичні підстави для підписання актів приймання-передання активів із АРМА, після чого зможе розпочати фактичне управління мережею Glusco", - написав директор "Укрнафти" Сергій Корецький на фейсбук-сторінці.

За його словами, загалом до управління компанії передаються заарештовані корпоративні права 34 підприємств, а також нерухоме майно у вигляді АЗК, земельних ділянок тощо.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України в травні 2022 року погодив пропозицію АРМА щодо передання в управління НАК "Нафтогаз України" заарештованих активів компанії Glusco (до 2018 року - мережа НК "Роснефть"), які пов'язували з Віктором Медведчуком. Пізніше АРМА ініціювала розірвання з "Нафтогазом" і передачу Glusco в управління ПАТ "Укрнафта".

Наприкінці вересня 2023 року АРМА і "Укрнафта" підписали договір про управління Glusco, який передбачає передання 85% чистого прибутку державі, тоді як "Укрнафта" отримує за управління 15%.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності й оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони й картки "NAFTAКарта", що реалізують юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА