Інтерфакс-Україна
14:52 08.01.2024

ДТЕК відновив електропостачання 22,5 тис. абонентів Одеської області після негоди

1 хв читати
ДТЕК відновив електропостачання 22,5 тис. абонентів Одеської області після негоди

Станом на ранок 8 січня енергетики ДТЕК повернули світло 22,5 тис. мереж в Одеській області після негоди.

"Станом на ранок 8 січня нам вдалося: відремонтувати 16 повітряних ліній, відновити роботу 411 трансформаторних підстанцій, повернути світло до 22 668 будинків 73 населених пунктів", - повідомив енергохолдинг у понеділок.

Як зазначили в ДТЕК, роботи ускладнюють погодні умови - ожеледиця, дощ із переходом у сніг, намерзання льоду на дротах, пориви вітру.

"Найбільше постраждала північ Одещини", - доповнили в компанії.

У зв'язку з погіршенням погоди енергетики холдингу з 6 січня перейшли на посилений режим роботи в Одеській та Київській областях.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА