Інтерфакс-Україна
14:17 20.11.2023

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання 114 тис. абонентів у Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях

1 хв читати
ДТЕК за тиждень відновив електропостачання 114 тис. абонентів у Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях

У період із 13 до 19 листопада фахівці "ДТЕК" повернули світло 114 тис. сімей, які залишилися без електроенергії через обстріли у 210 населених пунктах Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей.

"Донеччина залишається ареною активних боїв. Через постійні обстріли тут щодня пошкоджується енергообладнання. Наші фахівці відновлюють електропостачання, щойно це стає можливим. За минулий тиждень відновили роботу електромереж для 108,6 тис. сімей", - ідеться в пресрелізі енергохолдингу в понеділок.

Минулого тижня через ракетні обстріли без електропостачання залишилися також 2,1 тис. сімей в Одеській області. Енергетики оперативно відновили пошкодження і повернули електропостачання до будинків жителів.

Як зазначили в ДТЕК, через регулярні обстріли страждає і південь Дніпропетровської області. Загалом за тиждень довелося відновлювати постачання світла для 3,7 тис. сімей, будинки яких знеструмлювалися через бойові дії.

"Від початку повномасштабної війни ми повернули світло вже 9,4 млн сімей Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донбасу та міста Києва. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - наголосив процитований у пресрелізі генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. Оператори систем розподілу (ОСР) компанії обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА