Інтерфакс-Україна
16:05 24.10.2023

ДТЕК минулого тижня відновив електропостачання понад 77 тис. абонентів у трьох областях

2 хв читати
ДТЕК минулого тижня відновив електропостачання понад 77 тис. абонентів у трьох областях

Енергетики ДТЕК із 16 до 22 жовтня повернули світло понад 77 тисячам сімей у 68 населених пунктах Донецької, Одеської, Дніпропетровської областей, знеструмлених через ворожі обстріли.

"Активізація бойових дій на Донеччині спричиняє постійні пошкодження мереж й обладнання. За минулий тиждень енергетикам вдалося відновити електрику понад 71 тис. будинків у 63 населених пунктах, які постраждали через регулярні обстріли регіону", - повідомляється в пресрелізі "ДТЕК Мережі" у вівторок.

За інформацією компанії, дедалі частіше страждає через обстріли й Дніпропетровська область, особливо південь. Тут вдалося повернути світло в будинки понад 5 тис. жителів чотирьох населених пунктів.

"Через регулярні прильоти пошкоджуються й мережі Одеської області. Зокрема, минулого тижня через ворожі обстріли було пошкоджено об'єкти електромереж і знеструмлено понад 300 сімей. Енергетики оперативно відновили пошкодження й повернули електропостачання до осель мешканців Одещини, які постраждали від обстрілу", - доповнили в енергохолдингу.

"Від початку повномасштабної війни ми повернули світло вже 9 млн сімей Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донбасу та міста Києва. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко, слова якого наведено в пресрелізі.

Енергетики "ДТЕК Мережі" розпочинають усувати пошкодження в мережах одразу, щойно отримують дозвіл і доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. Оператори систем розподілу (ОСР) компанії обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА