Інтерфакс-Україна
15:43 02.10.2023

На експлуатацію доріг державного значення необхідно 14,7 млрд грн у 2024 році - Мустафа Найєм

1 хв читати
На експлуатацію доріг державного значення необхідно 14,7 млрд грн у 2024 році - Мустафа Найєм

На експлуатацію доріг державного значення у 2024 році необхідно 14,7 млрд грн, повідомив голова агентства відновлення Мустафа Найєм в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Якщо говорити про 2024 рік, за попередніми розрахунками, для експлуатаційного утримання доріг державного значення - це 41,6 тис. км на підконтрольній Україні території - мінімальний обсяг фінансування має становити 14,7 млрд грн", - повідомив Найєм.

Він уточнив, що з цієї суми 6,857 млрд грн - на ліквідацію пошкоджень, руйнувань і деформацій покриття доріг, близько 4,4 млрд грн - на зимове утримання доріг і 1,4 млрд грн - на експлуатаційне утримання мостів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ окрім війни бачить 3 проблеми в Україні – енергетика, демографія та інституції – представник України у Фонді

Кабмін виключив трансформатори із переліку товарів для пільгового імпорту в межах угод з Секретаріатом ЕС

Ocean Plaza залучає орендарів через систему Prozzoro

Обсяг кредитів у лютому зріс на 1,6%, а депозитів на 0,2% – НБУ

Посівна-2026 в Україні відстає на 35,7% від минулорічної – у 9 областях засіяно 53,4 тис. га

Свириденко: станом на зараз спостерігається спадання ажіотажу на пальне

Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні у 2025р зріс на 11,3% – Держстат

Торгівля та переробка забезпечили понад третину податкових надходжень бюджету за 2 міс.-2026р – ДПС

Стерненко заявив про суттєве падіння донатів і вимушене скорочення витрат на 15%

Молдова відновила доступ на ринок для одного українського виробника м'яса птиці — Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА