16:31 16.02.2023

МІБ втрачає ще одного європейського акціонера – Болгарію

1 хв читати
МІБ втрачає ще одного європейського акціонера – Болгарію

Європейські країни продовжують виходити зі складу акціонерів Міжнародного інвестиційного банку (МІБ).

У четвер МІБ отримав офіційне повідомлення від Болгарії про те, що з 15 серпня країна перестане бути акціонером банку, йдеться у його повідомленні.

Раніше це вже зробили Словаччина та Чехія, а Румунія анонсувала вихід із 9 червня.

Станом на кінець січня Болгарія мала 14,46% акцій банку, Румунія - 8,94%. Найбільший власник МІБ - Росія з 45,44%, Угорщина має 25,27%, Куба - 2,83%, Монголія - 1,8%, В'єтнам - 1,26%.

МІБ - наднаціональна міждержавна фінансова організація, заснована 1970 року країнами - членами Ради економічної взаємодопомоги. Основний напрям його діяльності – кредитування інвестиційних проєктів. Штаб-квартира МІБ розташована в Будапешті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА