Інтерфакс-Україна
07:38 26.01.2023

Населення Німеччини у 2022 році досягло рекорду через приплив мігрантів

1 хв читати

У Німеччині на кінець 2022 року проживало 84,3 млн осіб, що є рекордом, свідчать попередні дані Федерального статистичного управління країни (Destatis).

Населення зросло на 1,1 млн осіб, порівняно з кінцем 2021 року.

Причиною, через яку кількість мешканців зросла до максимального з моменту возз'єднання Німеччини рівня, стала імміграція. Минулого року було зареєстровано рекордну чисту імміграцію (різниця між тими, хто приїхав і виїхав з країни), зазначається в повідомленні Destatis.

У 2022 році в країні померло 1,06 млн осіб, що на 3,4% більше від показника за попередній рік. Літні люди становлять дедалі більшу частину населення, у зв'язку з чим кількість померлих зростає вже близько 20 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" планує будівництво трьох газопоршневих установок за кошти ЄБРР

Кабмін запускає довгострокові контракти на ринку е/е для бізнесу – Свириденко

Український застосунок оренди квартир запущено у Варшаві

ЕС та Міненерго України на URC-2026 закликатимуть про EUR650 млн внесків до Фонду підтримки енергетики

Digital-гіганти за 5 міс.-2026 збільшили сплату "податку на Google" в Україну на 8,6% в євро та на 25% у доларах

Західні регіони є лідерами за реалізацією нових форматів торгової нерухомості – UTG

Свириденко доручила підготувати рішення щодо кредитування бізнесу в прифронтових регіонах і підтримки "Нафтогазу"

Кабмін знизив прогноз зростання ВВП на 2026р

Гранти на розвиток садівництва і теплиць у 2026р отримали 35 підприємств на 183 млн грн – Мінекономіки

НБУ захищатиме в суді правомірність штрафів банку "Альянс" і МІБ майже на 97 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА