18:36 26.05.2022

ОПЗ змушений відмовитися від планів відновити роботу з 1 червня через загрозу ракетних обстрілів РФ

2 хв читати
ОПЗ змушений відмовитися від планів відновити роботу з 1 червня через загрозу ракетних обстрілів РФ

АТ "Одеський припортовий завод" змушений відмовитися від попередніх планів запустити виробництво з 1 червня цього року після консервації, здійсненої на початку квітня.

"Через обставини, що не залежать від менеджменту АТ "ОПЗ", запуск його виробничих потужностей для виробництва хімічної продукції АТ з 1 червня 2022 року став неможливим", – наголошується в повідомленні підприємства у фейсбуці.

Особливою загрозою для роботи підприємства є ракетні обстріли, яких завдає ворог по Одеській області, намагаючись знищувати важливі об'єкти інфраструктури.

"Ці акти агресії становлять безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників заводу та спричиняють суттєві ризики для екологічної безпеки регіону", – зазначили на підприємстві.

Згідно з повідомленням, наразі на заводі аналізують об'єктивну доцільність залучення працівників для виконання обов'язків на період воєнного стану.

Там також наголосили, що через неможливість запустити завод у роботу фінансова ситуація на ньому залишається вкрай складною та нестабільною.

Водночас на ОПЗ зазначили, що напередодні вжили всіх необхідних заходів для відновлення його роботи, зокрема підписали договір із компанією-давальцем, яка наголошувала про готовність до виконання всіх фінансових зобов’язань, попри глобальну нестабільність на енергетичних ринках і війну в Україні.

Як повідомлялося, 4 квітня цього року міський голова міста Южне Володимир Новацький повідомив, що ПАТ "Одеський припортовий завод" і спортивний комплекс "Олімп", який за ним числиться, законсервовані, а їхні працівники відправлені в безстрокові відпустки.

20 травня спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив, що внаслідок завданого російськими військами ракетного удару по одному з об'єктів інфраструктури на ньому виникла пожежа.

Телеграм-канал Одеської мерії "Одеса. Офіційно" того самого дня повідомив, що удару завдано по промисловому підприємству з добривами, внаслідок чого на його території утворилася вирва діаметром 12 і завглибшки 3 метри. Там додали, що працівники ДСНС успішно загасили пожежу, загроз населенню та екології немає.

ОПЗ випускає хімічну продукцію, а також здійснює перевалку хімпродукції на морський транспорт. Державі в особі ФДМ належить 99,5667% акцій ОПЗ, 0,0021% - ТОВ "Конкорд Капітал", іншим акціонерам-фізичним особам - 0,4312%. Приватизацію ОПЗ оголошували неодноразово протягом майже 20 років, але вона так і не відбулася. У вересні минулого року виробництво на заводі зупинили через проблеми з постачанням газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Перші 39 вагонів газового вугілля як гуманітарна допомога з Австралії прибули в Україну

Угорська MOL готова узяти на себе оплату транзиту російської нафти територією України

Санкції держави щодо російських акціонерів не повинні порушувати прав українського бізнесу – думка

Росія реалізовує на Запорізькій АЕС передану з "Росатому" програму перепідключення станції до Криму

Транзит російської нафти територією України нафтопроводом "Дружба" було зупинено 4 серпня

За 9 днів роботи зернового коридору з портів України вийшло 12 суден, одне увійшло під завантаження – АМПУ

"Укргідроенерго" на якийсь час замістило відключений енергоблок ЗАЕС, щоб уникнути проблем в енергосистемі – голова компанії

ДІЯРУ може зупинити дію ліцензій на експлуатацію двох блоків Запорізької АЕС

"Нова пошта" почала співпрацювати з ДСНС України

Голова профільного комітету ВР проти підвищення ренти і сумнівається щодо скасування паливних податкових пільг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА