Інтерфакс-Україна
09:59 14.04.2022

Ядерне агентство при ОЕСР призупинило участь Росії в організації

1 хв читати
Ядерне агентство при ОЕСР призупинило участь Росії в організації

Агентство з ядерної енергії при ОЕСР повідомило про призупинення участі Росії в цій організації.

"Членство Росії в Агентстві з ядерної енергії при ОЕСР призупинено 11 квітня після рішення органів управління ОЕСР. Російську Федерацію відповідно поінформували, призупинення набуде чинності 11 травня", - йдеться у повідомленні на сайті агентства.

Організація нагадала, що Росія вступила до агенції в 2013 році.

АЯЕ – спеціалізоване агентство Організації економічного співробітництва та розвитку. Штаб-квартира агентства розташована в Парижі. АЯЕ є міжурядовою організацією, що об'єднує низку країн Північної Америки, Європи та Азійсько-Тихоокеанського регіону в рамках невеликого форуму, призначеного для обміну та поширення інформації щодо сучасного стану атомної енергетики. Наразі членами АЯЕ є 34 країни (зокрема й Росія), стратегічні партнери агентства – Індія та Китай.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заборгованість населення України за ЖКП у III кв. зменшилася на 5,4% – Держстат

Учасники консенсус-прогнозу Мінекономіки погіршили оцінку очікування зростання ВВП у 2026р до 2,4%, у 2027р – до 4,1%

Мінекономіки напрацьовує концепцію централізації управління державними корпоративними правами

"Київміськбуд" отримав 2,56 млрд грн докапіталізації та оновив керівництво

Середні ціни на первинному ринку житла столиці зросли на 3,3%, до $2011 за кв. м у 2025р. - дослідження

Україна імпортує в пікові години до 1,6 ГВт е/е та зазнає проблем з передачею імпорту в східні регіони – очільник Держенергонагляду

Орендні ставки у столичних ТРЦ зросли до $22,4/кв.м у 2025 р. - UTG

"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут

Україна успішно провела перші місячні аукціони з розподілу спроможності на постачання е/е на перетинах зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА