16:22 04.11.2021

Мораторій на збільшення податків, спрощення кредитування - антикризовий план від "УДАРу Віталія Кличка" для підприємців

2 хв читати
Мораторій на збільшення податків, спрощення кредитування -  антикризовий план від "УДАРу Віталія Кличка" для підприємців

Антикризовий план, який запропонував «УДАР Віталія Кличка», потрібно реалізувати, щоб надати реальну підтримку бізнесу в умовах коронакризи. План містить реальні пропозиції, як стримати епідемію, пом’якшити наслідки карантинних обмежень для бізнесу та розпочати відновлення економіки. Про це заявила представниця партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат VII та VIII скликань Оксана Продан, повідомляє офіційний сайт «УДАРу».

«Потрібно надати реальну підтримку підприємцям для подолання наслідків епідемії коронавірусу. Завдання влади - реалізувати такі заходи, які нададуть додатковий стимул для зростання економіки, а не стануть причиною занепаду чи закриття бізнесів українців», - підкреслила Оксана Продан.

Вона звернула увагу, що в антикризовому плані «УДАРу Віталія Кличка» містяться заходи, які мають зупинити фіскальний тиск на підприємців. Зокрема, пропонується відмовитися від змін до Податкового кодексу, які збільшують ставки та базу оподаткування або збільшують повноваження фіскалів. В «УДАРі» також вимагають зняти з розгляду законопроєкт №5600, скасувати загальну фіскалізацію та повернути єдиний податок в повному обсязі.

«Для підтримки бізнесу потрібно спростити і розширити видачу доступних кредитів для бізнесу, зменшити орендну плату для підприємців за рахунок компенсацій з бюджету та передбачити на наступний рік додаткові інвестиції для галузей, що постраждали від коронакризи», - зазначила Продан.

Також, за її словами, необхідно ввести мораторій на підвищення податків до завершення карантинних обмежень, визначити медичну галузь пріоритетним напрямком державних інвестицій та спрямувати банківське кредитування у реальний сектор економіки.

«Реалізуючи антикризовий план, Україна зможе не лише зможе мінімізувати можливі втрати малого та середнього бізнесу від кризи, а й закласти реальні механізми зростання всієї  економіки.  Разом ми зможемо зробити Україну сильною», - наголошує Оксана Продан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ferrexpo завершило 2023 рік із чистим збитком $84,8 млрд

Україна експортувала українським морським коридором 40 млн т вантажів, скоротивши їх обробку в Дунайських портах на 16% у 1 кв.

Шмигаль обговорив з президентом Світового банку ситуацію в енергетичному секторі України

"Кернел" повідомив про значне погіршення діяльності через ракетні атаки РФ

Енергосистема України втратила 8 ГВт потужності через нещодавні російські обстріли - прем'єр

"Луцьк Фудз" у 2023р. наростив чистий прибуток на 8,5% до 46 млн грн

Асоціації виробників будматеріалів працюють над відповідністю своєї продукції для оборони стандартам НАТО - президент ВСВБ

Нафта знижується на даних про запаси у США, Brent біля $89,3 за барель

Занадто м'яка фіскальна політика США загрожує економіці країни та світу - МВФ

Збори акціонерів "Центренерго" планують ухвалити рішення про продаж їм е/е та закупівлю газу і вугілля протягом року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА