18:54 16.06.2021

Україна очікує завершення переговорів щодо перегляду двосторонньої угоди про ЗВТ із Македонією - торгпред

2 хв читати
Україна очікує завершення переговорів щодо перегляду двосторонньої угоди про ЗВТ із Македонією - торгпред

Україна очікує завершення переговорів щодо перегляду двосторонньої угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) із Північною Македонією, повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка за підсумками третього засідання міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва, що відбулося в середу.

"Уряд України, державні установи та комерційні підприємства готові і надалі підтримувати діалог з північномакедонськими партнерами з широкого кола питань. Також ми очікуємо завершення переговорів щодо перегляду двосторонньої Угоди про вільну торгівлю. Ми зацікавлені в лібералізації торгівлі між нашими країнами, особливо в частині сільськогосподарських товарів", - наводить прес-служба Мінекономіки слова Тараса Качки в релізі в середу.

Як зазначено в повідомленні, делегацію Північної Македонії очолив міністр економіки Крешнік Бектеші. Під час зустрічі сторони обговорили загальну економічну ситуацію в обох державах та подальшу двосторонню співпрацю.

"Наразі найбільш перспективними напрямами співпраці є сфера "зеленої" енергетики, охорони навколишнього середовища, транспорту та туризму, розвитку інфраструктури, промисловості, сільського господарства та спорту", - зазначив Качка.

На завершення засідання сторони підписали протокол третьої сесії міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, Угоду між Міністерством молоді і спорту України та Агентством з питань молоді та спорту Республіки Північна Македонія про співпрацю в галузі молоді, фізичної культури та спорту, а також Угоду між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України та Міністерством сільського, лісового та водного господарства Північної Македонії про співпрацю в галузі карантину та захисту рослин, йдеться в повідомленні Мінекономіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

Проєкти відновлення житла під загрозою зупинки - профільне об'єднання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА