20:18 12.05.2021

Компанія Alstom готова підвищити рівень локалізації в контракті на постачання електровозів до України до 35% - міністр економіки Франції

2 хв читати
Компанія Alstom готова підвищити рівень локалізації в контракті на постачання електровозів до України до 35% - міністр економіки Франції

Французький концерн Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на постачання електровозів до України, повідомив міністр економіки, фінансів та відновлення Франції Бруно ле Мер.

"Наприклад, що стосується контракту на постачання електровозів, Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва та обслуговування. На початку обговорення Alstom планувала локалізувати приблизно 20% виробництва в Україні. Ми зрозуміли, що цього було недостатньо. Це яскраве свідчення нашої готовності враховувати законний запит української влади", - сказав ле Мер в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що Франція повністю розуміє прохання президента України Володимира Зеленського, який хоче, щоб французькі компанії, які беруть участь у контрактах із Україною, розмістили значну частину своїх виробництв в Україні.

"Це цілком законна вимога, і ми вчинили відповідним чином", - додав ле Мер.

Міністр зазначив, що у Франції довга історія з Україною, і він сповнений рішучості відкрити нову главу цього довгого шляху з економічної точки зору.

"В Україні існує значна мережа французьких компаній: на сьогодні в країні створено 160 французьких компаній, у яких працюють 30 000 осіб. Це робить французькі компанії провідними міжнародними роботодавцями в Україні. Ми також хочемо зміцнити наші зв'язки у дуже конкретних секторах: комунальні послуги з розподілом питної води, енергетика, інфраструктура й транспорт, такі як поїзди, охорона здоров'я і, звісно, сільське господарство. У всіх цих сферах, я гадаю, є можливості для поглиблення та розширення відносин", - розповів ле Мер.


Повний текст інтерв'ю з Бруно ле Мером буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики

Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА