19:48 12.05.2021

Темп приросту випуску автотранспорту в Україні за 4 міс. прискорився до 96% за рахунок двократного зростання випуску легкових авто

2 хв читати
Темп приросту випуску автотранспорту в Україні за 4 міс. прискорився до 96% за рахунок двократного зростання випуску легкових авто

Українські автовиробники в січні-квітні поточного року, за попередніми даними, випустили 2791 од. автотранспортних засобів, що на 96% більше, ніж за той самий період 2020 року, повідомляється на сайті "Укравтопрому".

Як повідомлялося, в січні-березні 2021 року автовиробництво перевищило показники аналогічного періоду минулого року на 34%.

Згідно з даними асоціації, такий приріст випуску автотранспорту забезпечений за рахунок зростання в 2,1 раза виробництва легкових авто - до 2594 од.

Водночас, як повідомлялося, така ситуація склалася після відновлення випуску легковиків на Запорізькому автозаводі (у вересні-2020), тоді як за підсумками січня-квітня минулого року статистику за цими авто формував лише завод "Єврокар".

Водночас виробництво комерційних авто скоротилося на третину - до 8 од. (без урахування "АвтоКрАЗ", який не надає статистику), а випуск автобусів зріс на 9% - до 189 од.

Асоціація інформує, що в квітні поточного року випуск автотранспорту зріс на третину порівняно з березнем поточного року, а порівняно з квітнем минулого - в 16 разів, до 962 од.

Легкових автомобілів у квітні вироблено 904 од. проти 59 од. роком раніше, а порівняно з березнем-2021 їх випущено майже на 36% більше.

Автобусне виробництво завершило місяць із результатом 56 од. (на один автобус більше березневого показника, а у квітні-2020 не було зроблено жодного автобуса).

Комерційних авто, як і у березні, у звіті заявлено лише два автомобілі, зібраних на "Черкаському автобусі" (у квітні минулого року - жодного).

Як повідомлялося, у 2020 році автовиробництво в Україні скоротилося на 32% порівняно з 2019 роком - до 4,952 тис. од., при тому, що створені в країні потужності дають змогу випускати 400 тис. автотранспортних засобів.

Зокрема, виробництво легкових автомобілів скоротилося на 33% - до 4,202 тис. од., комерційних на 63% - до 51 од., автобусів на 20% - до 699 од.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина стала лідером з імпорту зерна з українських морпортів – ЗМІ

"Нафтогазу" не вдалося отримати згоди власників євробондів на відстрочку виплат за ними

Державний енерготрейдер АТ "ЕКУ" розпочав комерційну діяльність на внутрішньому та зовнішньому ринках

Зеленський доручив Шмигалю та Стефанчуку розглянути пропозиції громадян щодо зарплати для депутатів і членів уряду на рівні мінімального окладу

monobank із вересня підніме тариф на зняття готівки до 0,9%

ФГВФО розпочав задоволення вимог юросіб неплатоспроможного МР Банку

Райффайзен Банк запустив онлайн купівлю валюти під депозит

Заступник глави ОП Шурма допускає обсяги емісії до 60 млрд грн на місяць

Кожен п'ятий МСБ втратив понад $100 тис. через війну - опитування ЄБА

Мінінфраструктури невдовзі представить проєкт електронної черги на кордоні в рамках митної реформи - прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА