Інтерфакс-Україна
16:51 26.03.2021

"Укравтодор" розпочав реконструкцію мосту через Північно-Кримський канал на Херсонщині

1 хв читати
"Укравтодор" розпочав реконструкцію мосту через Північно-Кримський канал на Херсонщині

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розпочало реконструкцію 60-річного мосту (111 м), який забезпечує рух автотранспорту через Північно-Кримський канал між містами Нова Каховка і Таврійськ км 66+900 дороги Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ.

Як повідомило агентство на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю, наразі підрядник ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком" здійснює підготовчі роботи: влаштовано тимчасовий пішохідний міст для комфортного руху пішоходів на час реконструкції та розбирання аварійних залізобетонних конструкцій.

"Укравтодор" зазначає, що після реконструкції довжина моста становитиме 111,10 м, габарит проїзду буде розширено до 9 м. Ширину тротуару збільшать до 1,80 м.

Роботи планується завершити до 31 грудня 2021 року.

Із 15 березня рух через міст закрито. Для перевезення пасажирів із Каховки до Таврійська організовано чергування автобусів з обох сторін моста.

Об'їзд до міст Каховка і Таврійськ організовано дорогами державного значення Т-22-10 Нова Каховка - /М-17/ (від 0 до км 8) і далі дорогою М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (км 293 - км 317) до перетину з дорогою Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА