Інтерфакс-Україна
12:57 26.03.2021

На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

2 хв читати
На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

Верховна Рада на позачерговому засіданні може розглянути поряд із законопроектами про амністію капіталів (5155, 5156) і компенсацію фізособам-підприємцям та співробітникам підприємств, що постраждали через локдаун (5300), також законопроекти про розблокування приватизації 4543, про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і про перелік заборонених до приватизації підприємств (4020), повідомила заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа ("Слуга народу").

"Очікується, що найближчим часом президент скерує до Верховної Ради листа з проханням скликати ще одне позачергове засідання, щоб розглянути невідкладні законопроекти. По-перше, законопроект про компенсацію в розмірі 8 тис. грн для ФОП і співробітників підприємств, які змушені закритися через локдаун в областях червоної зони", - сказала Підласа агентству в п'ятницю.

На порядку позачергового засідання також очікується проект закону 4020 про перелік держкомпаній, заборонених до приватизації повністю або в яких заборонено відчужувати контрольний пакет акцій, що належить державі, додала Підласа.

"Президент може запропонувати також ВР розглянути законопроекти про амністію капіталів (5155, 5156), про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і законопроект про розблокування великої приватизації (4543)", - додала народний депутат.

За її словами, терміновість розгляду законопроекту 4543 пояснюється тим, що держбюджет на 2021 рік передбачає надходження 12 млрд грн від приватизації, з яких 9 млрд грн, за розрахунками Фонду державного майна, мають надійти від продажу об'єктів великої приватизації.

"Водночас підготовка одного об'єкта до залучення інвестора триває 9-12 місяців. Якщо терміново не дозволити ФДМ розпочати підготовку об'єктів, уряду доведеться залучати ще більше запозичень цього року", - пояснила депутат.

Обидва позачергових засідання, як очікується, відбудуться в один день, зазначила Підласа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарія подвоїть фінансування проєктів відбудови в Україні вдвічі - до CHF100 млн

Компанії-члени бізнес спільноти Board не планують розривати відносини зі США після застосування 10%-го мита

ЄС зацікавлений в обговоренні зі США подальших поставок СПГ для заміни газу з РФ

Україна ще не обрала юркомпанію для роботи над угодою про копалини зі США, але має визначитись цього тижня

"Нафтогаз" планує співпрацю зі скандинавськими Bergen Engines та Itera в сфері цифровізації видобутку газу

В Україну прибув перший корабель для "Метінвесту" з коксівним вугіллям з власних шахт групи в США

Дефіцит держбюджету-2024 склав 17,7% ВВП – Мінфін

Віртуальні активи в Україні мають оподатковуватись 18% ПДФО та 5% ВЗ або пільговими 5% та 9% - НКЦПФР

"Укрнафта" добуватиме вуглеводні на Олеській ділянці замість "Надра України"

Нова угода з країнами ЄАВТ повністю скасовує мита на промислову продукцію та 676 товарів з чотирьох країн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА