15:40 25.01.2021

Власники "Нової пошти" придбали сервіс термінової кур'єрської доставки iPost

2 хв читати

Співвласники групи компаній "Нова пошта" В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд "Прайд" придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії "Айпост Прогрес" (володіє сервісом термінової кур'єрської доставки iPost).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, у засновників iPost Сергія Жмудя та Максима Плющева також залишилося по 9,27% у статутному капіталі "Айпост Прогрес".

Згідно з даними сервісу моніторингу реєстраційних документів Opendatabot, операція була завершена у травні 2020 року. Ексклюзивним фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times.

"Інноваційний український кур'єрський сервіс, побудований на основі власної кур'єрської онлайн-платформи, залучив приватних інвесторів для розвитку бізнесу", - наголошується у повідомленні на сайті Capital Times.

"Сума угоди є комерційною інформацією, але впевнені, що ця інвестиція буде дуже успішною і для акціонерів, і для споживачів", - заявили у коментарі "Інтерфакс-Україна" у прес-службі "Нової пошти".

У компанії також зазначили, що інвестують у проекти, що змінюють економіку загалом і галузь логістики зокрема.

"Ми інвестуємо у швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такою. Вони працюють із ICOS, і спільно ми вже залучили - "АТБ", Fozzy та інших іменитих клієнтів. Віримо, що разом ми будемо цікавішими та кориснішими для всіх зацікавлених аудиторій", - зазначили у "Новій пошті".

Згідно з даними системи "СПАРК-Інтерфакс", виручка сервісу у 2019 році становила 9,85 млн грн, чистий збиток - 434 тис. грн. Чисельність персоналу у 2020 році - шість осіб.

Сервіс термінової кур'єрської доставки iPost заснований у 2016 році і є онлайн-платформою для кур'єрів та відправників, із кожної доставки, оформленої через платформу, iPost стягує комісію. Раніше основними клієнтами iPost були інтернет-магазини.

Заснована в 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує приблизно 7 тис. відділень у всій країні.

Група "Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Глобал".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА