Інтерфакс-Україна
15:19 11.11.2020

Україна планує щороку виділяти на авіабудування 2 млрд грн - прем'єр

1 хв читати
Україна планує щороку виділяти на авіабудування 2 млрд грн - прем'єр

Україна планує щороку виділяти на розвиток авіабудівної галузі 2 млрд грн, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду в середу.

"Сьогодні ми затвердимо концепцію програми держрозвитку авіаційної промисловості до 2030 року. (...) У програмі представлені два варіанти розвитку авіабудівної галузі. Зокрема, базовий варіант передбачає фінансування авіаційної галузі з боку держави на приблизно 2 млрд грн щороку. Це дасть змогу відновити повномасштабне виробництво цивільних літаків та освоїти повний процес виробництва вертольотів", - сказав він.

За словами прем'єра, обсяг реалізованої продукції у разі виконання програми експерти оцінюють у 300-350 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зростання ВВП України у 2024р сповільнилося до 2,9% – Держстат

ФДМ має до кінця року запропонувати заходи для підвищення кваліфікації оцінювачів – програма з МВФ

Уряд перерахував ФРП 1,9 млрд грн для компенсації відсоткових ставок за "Доступними кредитами 5-7-9%" - Мінекономіки

МВФ оцінить доцільність оновлення вимог до розкриття інформації страховими й перестраховими брокерами до кінця 2025р - меморандум

Глава Мінагрополітики Коваль задекларував 1,5 млн грн доходів за 2024 рік

ДАР уже зареєстровав понад 200 тис. аграріїв

Україна щорічно збільшуватиме експорт насіння с/г культур на 10-15% - науковці

Україна зобов'язується скасувати "правки Лозового" та надати САП повноваження екстрадиції до кінця липня 2025 р. – оновлений Меморандум з МВФ

В "Рівнеоблводоканалі" анонсували зниження тиску в мережі через необґрунтовані довоєнні тарифи та борги за е/е

МВФ розробляє податкове реформування декількох галузей, що буде спрямоване на післявоєнні потреби - меморандум

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА