20:32 30.06.2020

Зеленський про податок на виведений капітал: Запроваджуйте - і все

1 хв читати
Зеленський про податок на виведений капітал: Запроваджуйте - і все

Президент України Володимир Зеленський вважає, що якщо є готовність упроваджувати в країні податок на виведений капітал, то це треба брати й робити без застережень.

Як повідомляє прес-служба глави держави, у вівторок на засіданні Національної ради реформ було представлено попередню версію законопроекту про податок на виведений капітал.

"Будь-яку реформу, якщо ви не готові впроваджувати, – не треба її чіпати. Мені здається, що якщо ми запроваджуємо податок на виведений капітал, то запроваджуйте. Запроваджуйте – і все. Якщо він поліпшує життя людей – треба запроваджувати. Без цих "вправо", "вліво", "трішки", "спробуємо". Мені так здається", - сказав президент на засіданні.

Після детального обговорення учасники засідання домовилися продовжити роботу над цим законопроектом для його вдосконалення.

Раніше глава виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі після першого засідання ради повідомив, що Зеленський зайняв дуже радикальну позицію в заміні податку на прибуток податком на виведений капітал.

"Замість податку на прибуток, який абсолютно корупційний, упроваджується податок на виведений капітал - це підтримав президент Зеленський. І він сказав дуже чітко: жодних півзаходів і жодних половинчастих рішень - потрібно допомогти українській економіці", - сказав Саакашвілі на брифінгу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА